Jullovsturnering

Deltagande lag i F12

Grupp 1                                                                                              Grupp 2

Borås AIK                                                                                           Tomtens Barn

Sjömarken Vit                                                                                   Dalsjöfors 2

Dalsjöfors 1                                                                                       Sjömarken Grön

Norrby

Spelordning i Boråshallens A-hall onsdag den 28/12 för F12

10.00 Borås AIK – Sjömarken Vit

10.13 Tomtens Barn – Dalsjöfors 2

10.26 Dalsjöfors 1 – Norrby

10.39 Tomtens Barn – Sjömarken Grön

10.52 Borås AIK – Dalsjöfors 1

11.05 Sjömarken Vit – Norrby

11.18 Dalsjöfors 2 – Sjömarken Grön

11.31 Borås AIK – Norrby

11.44 Sjömarken Vit – Dalsjöfors 1

11.57 3:an grupp 1 – 3:an Grupp 2

12.10 Segraren match kl. 11.57 – 4:an grupp 1

12.23 1:an grupp 1 – 2:an grupp 2

12.36 2:an grupp 1 – 1:an grupp 2

12.49 Final: Segraren match kl. 12.23 – Segraren match kl. 12.36

 

Deltagande lag i P10

Grupp 1                                                                                              Grupp 2

  1. Var är bollen                                                                      4. Hestrafors IF
  2. Sandareds IF                                                                      5. Bergdalens IK 1
  3. Bergdalens IK 2                                                                 6. Team Arriba

Spelordning Boråshallens A-hall torsdag 29/12 för P10

11.15 Var är bollen? – Sandareds IF

11.28 Hestrafors IF – Bergdalens IK 1

11.41 Var är bollen? – Bergdalens IK 2

11.54 Hestrafors IF – Team Arriba

12.07 Sandareds IF – Bergdalens IK 2

12.20 Bergdalens IK 1 – Team Arriba

12.33 3-an grupp 1 – 3-an grupp 2

12.46 1-an grupp 1 – 2-an grupp 2

12.59 2-an grupp 1 – 1-an grupp 2

13.12 Final: Segraren i matchen kl. 12.46 – Segraren i matchen kl. 12.59

 

Deltagande lag i P12

Grupp 1                                                                                              Grupp 2

MCN Klubb                                                                                      Team Touchdown

TomteVettingarna                                                                        Happy

Dalsjöfors Grön                                                                               Dalsjöfors Svart

Borås United                                                                                     Hässleholmens I

Spelordning Boråshallens A-hall torsdag 29/12 för P12

13.25 MCN Klubb – TomteVettingarna

13.38 Team Touchdown – Happy

13.51 Dalsjöfors Grön – Borås United

14.04 Dalsjöfors Svart – Hässleholmens IF

14.17 MCN Klubb – Dalsjöfors Grön

14.30 Team Touchdown – Dalsjöfors Svart

14.43 TomteVettingarna – Borås United

14.56 Happy – Hässleholmens IF

15.09 MCN klubb – Borås United

15.22 Team Touchdown – Hässleholmens IF

15.35 TomteVettingarna – Dalsjöfors Grön

15.48 Happy – Dalsjöfors Svart (spelas i B-hallen)

16.01 1:an grupp 1 – 2:an grupp 2 (spelas i B-hallen)

16.14 2:an grupp 1 -1:an grupp 2 (spelas i B-hallen)

16.27 Final segraren kl. 15.32 – Segraren kl. 15.45 (spelas i B-hallen)